PRACOVNÍ DOBA V OBDOBÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ


18.-20.12.2017                                                9:00 – 16:30
21.12.2017 – 1.1.2018                                      ZAVŘENO

 

 

ImageImage

 

ImageImage​ 

ImageImage

Image

O nás

Montážní práce provádíme pouze našími zaměstnanci. K montáži nepoužíváme živnostníky, na které nebývá vždy spolehnutí. Naší snahou je včasné plnění termínu, dohodnutých se zákazníky. Dodáváme pouze kvalitní materiál, který je prověřený naší dlouholetou činností a nepodléhá reklamacím

Naši firmu jsme založili v r. 1993 jako volné sdružení fyzických osob Ivo Tomana a Ing. Karla Fardy za účelem provádění výstavby, rekonstrukcí a adaptací bytových i občanských staveb a to cestou suché výstavby.Logo Farda Toman Profesionál

Svou činnost jsme zahájili montáži kompletního systému  sádrokartonových konstrukcí, střešních oken a tepelných izolací. Velmi záhy jsme se začali zabývat podlahami a to od provádění hrubých podlah (montovaných, prováděných suchou cestou) až po pokládku všech druhů podlah – plovoucích laminátových a dřevěných třívrstvých, korkových, marmolea, podlah s dřevěnou dýhou, klasických dřevěných palubek a podobně. Provádíme i renovace stávajících dřevěných vlysových podlah a jejich údržbu.

V této oblasti máme tedy již 24-leté zkušenosti.

Veškerou nabídku na trhu podlah naleznete v naší vzorkovně v provozovně firmy na Kasárenské 4 v Opavě. Navštivte nás, rádi se vám budeme věnovat, při rozhodování vám odborně poradíme a bezplatně provedeme zaměření i cenovou nabídku.

V současné době patří sortiment nabídky k největším v regionu.

V poslední době jsme rozšířili naše služby i o prodej a montáž obložkových zárubní a dveří. Vybrali jsme si německého výrobce firmu PRÜM, HÖRMANN kteří nabízí vysokou kvalitu v různých cenových relacích i designu. Tyto dveře si můžete také prohlédnout a vyzkoušet v naší vzorkové prodejně.

Těšíme se vás, pomůžeme Vám vybudovat vaše nové bydlení!

Provádíme zdarma zaměření a vypracujeme cenovou nabídku.

 

WP_20150828_09_30_04_Pro.jpg (294kb)